Rozpis/Výsledky

AMATÉRI :  3 - 5. 6. 2022

Piatok 3.6.2022

Domáci


Hostia

Výsledok

A

1

16:00:00

Fbk Veľké Kapušany

vs

FBK Omáčka

0:6

B

2

16:40:00

IBK Galia

vs

Fat Penguins

9:3

D

3

17:20:00

Handlová North Stars

vs

Bojujúci

5:0

A

4

18:00:00

Ať se Darza

vs

Galacticos

7:4

B

5

18:40:00

Black Shadows N .T.

vs

Sokol Šenov

3:7

C

6

19:20:00

A. A. Ruchowej

vs

Spartans LM

6:2

D

7

20:00:00

FBC Hunters N. Z.

vs

Hawrvolts

10:6

B8 20:40:00 IBK Galia vs Black Shadows N .T.3:5

Sobota 4.6.2022

Domáci


Hostia


A

9

08:00:00

Fbk Veľké Kapušany

vs

Ať se Darza

0:8

C

10

08:40:00

Spartans LM vsSK Lido

2:6

C

11

09:20:00

Mokrá štvrť

vs

A. A. Ruchowej

2:6

D

12

10:00:00

Handlová North Stars

vs

FBC Hunters N. Z.

4:0

A

13

10:40:00

Galacticos

vs

FBK Omáčka

2:9

B

14

11:20:00

Sokol Šenov

vs

Fat Penguins

9:3

C

15

12:00:00

Mokrá štvrť

vs

SK Lido

2:6

D

16

12:40:00

Hawrvolts

vs

Bojujúci

5:5

A

17

13:20:00

Fbk Veľké Kapušany

vs

Galacticos

3:4

B

18

14:00:00

IBK Galia

vs

Sokol Šenov

0:5

C

19

14:40:00

Mokrá štvrť

vs

Spartans LM

0:2

D

20

15:20:00

Handlová North Stars

vs

Hawrvolts

9:2

A

21

16:00:00

FBK Omáčka

vs

Ať se Darza

4:1

B

22

16:40:00

Fat Penguins

vs

Black Shadows N .T.

6:5

C

23

17:20:00

SK Lido

vs

A. A. Ruchowej

1:2

D

24

18:00:00

Bojujúci

vs

FBC Hunters N. Z.

2:4

1/8

25

18:40:00

FBK Omáčka

vs

Fat Penguins

9:1

1/8

26

19:20:00

Ať se Darza

vs

Black Shadow N. T.

1:7

1/8

27

20:00:00

A.A. Ruchowej

vs

Hawrvolts

5:2

Nedeľa 5.6.2022

Domáci


Hostia


1/8

28

08:00:00

SK Lido

vs

Bojujúci

4:2

1/8

29

08:40:00

Sokol Šenov

vs

FBK Veľké Kapušany

6:0

1/8

30

09:20:00

IBK Galia

vs

Galacticos

3:2

1/8

31

10:00:00

Handlová North Stars

vs

Mokrá štvrť

3:0

1/8

32

10:40:00

FBC Hunter Nové Zámky

vs

Spartans L.M.

3:4

¼

33

11:20:00

FBK Omáčka

vs

Spartans L.M.

6:0

¼

34

12:00:00

Black Shadow N. T.

vs

Handlová North Stars

4:1

¼

35

12:40:00

A. A. Ruchowej

vs

IBK Galia

3:0

¼

36

13:20:00

SK Lido

vs

Sokol Šenov

2:3

½

37

14:00:00

FBK Omáčka

vs

Sokol Šenov

2:3

½

38

14:40:00

Black Shadow N. T.

vs

A. A. Ruchowej

1:2

F

39

15:20:00

A. A. Ruchowej

vs

Sokol Šenov

1:7


16:00:00   Vyhodnotenie turnaja



SKUPINA A

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Fbk Veľké Kapušany

TS CUP

0:8

3:4

0:6

3:18

0

4.

2

Ať se Darza

8:0

TS CUP

7:4

1:4

16:8

6

2.

3

Galacticos

4:3

4:7

TS CUP

2:9

10:19

3

3.

4

FBK Omáčka

6:0

4:1

9:2

TS CUP

19:3

9

1.



SKUPINA B

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

IBK Galia

TS CUP

3:5

0:5

9:3

12:13

3

2.

2

Black Shadows

5:3

TS CUP

3:7

5:6

13:16

3

3.

3

Sokol Šenov

5:0

7:3

TS CUP

9:3

21:6

9

1.

4

Fat Penguins

3:9

6:5

3:9

TS CUP

12:23

3

4.




SKUPINA C

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Mokrá štvrť

TS CUP

2:6

0:2

2:6

4:14

0

4.

2

A. Aktywnosci Ruchowej

6:2

TS CUP

6:2

2:1

14:5

9

1.

3

Spartans LM

2:0

2:6

TS CUP

2:6

6:12

3

3.

4

SK Lido

6:2

1:2

6:2

TS CUP

13:6

6

2.




SKUPINA D

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Handlová North Stars

TS CUP

4:0

9:2

5:0

18:2

9

1.

2

FBC Hunters N. Z.

0:4

TS CUP

10:6

4:2

14:12

6

2.

3

Hawrvolts

2:9

6:10

TS CUP

5:5

13:24

1

4.

4

Bojujúci

0:5

2:4

5:5

TS CUP

7:14

1

3.